Geslaagde rommelmarkt!

Op een stralende zaterdag, 26 mei, heeft de rommelmarkt ongeveer 5900 euro opgebracht! Een mooie opbrengst voor onze kerk. Wist u dat er op en rond de markt ongeveer 60 vrijwilligers zijn? En dan zijn er ook degenen die lotenboekjes hebben verkocht en alle mensen die gedurende het jaar spullen hebben ingeleverd.

Vrijdag begonnen we met opbouwen en zaterdagochtend vanaf 6 uur werd de markt ingericht. Het plein voor de kerk stond gezellig vol. Om 9 uur ging de markt van start. Er waren direct veel koopjesjagers die hun slag konden slaan. Gelukkig waren er ook nu weer voldoende spullen om te verkopen! De verkoop van lootjes, de baktent mét ijsjes, de koffie met gebak, de boeken, de spelletjes en de bloemen maakten het compleet.

Hartelijk dank aan iedereen die op één of andere manier heeft bijgedragen!

Het rommelmarktteam